FELSŐVEZETŐI ASSZISZTENS in Enloyd Hungary Budapest, Hungary

Full Time

Website Enloyd Hungary

This work as a career listing is about Enloyd Hungary in Budapest, Hungary 2022 exclusively on jobsrytr.com

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezető kiválasztási szolgáltatásokat.

Egyedi Szolgáltatást Nyújtó Partnerünk Csapatába Keresünk Kollégát Az Alábbi Pozícióba

Felsővezetői asszisztens

Feladatok

  • A cég tulajdonosainak támogatása a napi munka során
  • Kapcsolattartás a cégcsoport egyes vállalataival és szolgáltató partnereivel
  • Vendégek fogadása és kiszolgálása
  • Postai és futárküldemények kezelése
  • A titkárság beszerzéseinek lebonyolítása
  • Utazásszervezés (repülőjegy, szállás, biztosítás, transzfer, okmányok stb.)
  • A tulajdonosi irodák napi és eseti karbantartási feladatainak koordinálása (növények, szellőztetés, rend, tisztaság stb.)
  • A tulajdonosok gépjárműivel kapcsolatos ügyintézés (biztosítások, súlyadó stb.)
  • A tulajdonosok privát ingatlanjaival kapcsolatos ügyek intézése (számlák, biztosítások, karbantartások stb.)
  • Szükség szerint egyéb általános adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Erős MS Office tudás és gyakorlat
  • Minimum 5-10 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • Preferáltan felsőfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiemelkedően jó kommunikációs készség, diszkréció, protokoll szabályok ismerete

Amit Partnerünk Biztosít

  • Valóban versenyképes juttatási csomag, mely az alapbéren túl a következő elemeket tartalmazza: cafeteria, egészségügyi biztosítási csomag, 13. havi fizetés, hűségbónusz, ajánlói bónusz, 100%-os utazási költségtérítés, egyéb eseti ösztönző jutalmak
  • Bizalmi pozíció a vállalatcsoporton belül, mely hosszú távú stabilitást kínál
  • Akár azonnali kezdési lehetőség
  • Klasszikus irodai munkaidő (H-P; 08:00-16:20), túlóra nem jellemző, vagy lecsúsztatható

Munkavégzés Helye

Budapest, 2. kerület

Jelentkezz fényképes önéletrajzod beküldésével!

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.

Aradi utca 8-10.

1062 Budapest

Company: Enloyd Hungary

Vacancy Type: Full Time

Job Location: Budapest, Hungary

Application Deadline: N/A

jobsrytr.com