Marketing manager in BECK AND PARTNERS Ltd Budapest, Hungary

Full Time

Website BECK AND PARTNERS Ltd

This work as a career listing is about BECK AND PARTNERS Ltd in Budapest, Hungary 2022 exclusively on jobsrytr.com

Főbb Feladatok

  • Integrált és csatorna kampányok, illetve kreatívok határidőre történő kidolgozása, végrehajtása (a további 2 főből álló marketing csapat aktív menedzselése)
  • Támogató ügynökségek menedzsmentje, koordinálása és aktív kapcsolattartás
  • Marketing stratégia és projektek kidolgozása, koordinálása és ellenőrzése, projekt határidők betartásának felügyelete
  • Minőségi tartalmak készítése, online és tradicionális média felületekre is (TV, rádió, sajtó, online és YouTube tartalmak)

Amit Partnerünk Vár Tőled

  • Felsőfokú végzettség (ideálisan marketing területhez kapcsolódóan)
  • Jártasság PPC, és online marketing világában – tartalom marketingben, közösségi média felügyeletben, integrált kampányokban, kiadvány készítésben és webfejlesztési projektekben
  • Minimum 7 év KKV és multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat – preferáltan gyógyszeripari és/vagy OTC, orvosi eszközök területén
  • Gyógyászati segédeszközök, termékek, étrend-és táplálékkiegészítők, vagy FMCG területén szerzett releváns tapasztalat
  • Marketingtervek és kapcsolódó költségvetések készítésében, tervezésében szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt (szakmai anyagok fordításához kiemelten fontos)
  • Hatékony, gyors, ugyanakkor precíz munkavégzés (a részletekre való odafigyelés képességével)
  • “Multitasking” képesség
  • Stratégiai gondolkodás és projekt határidők maximális betartásának képessége, stratégiai tudatosság
  • Gyakorlati vezetői gondolkodás
  • Önálló és proaktív munkavégzés
  • Minőségi tartalmak gyártása, kreativitás és kiváló szövegalkotási készség

Amit Partnerünk Kínál

  • Pozíciónak megfelelő, fix alapbér
  • Prémium
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Szakmai fejlődés, aktív kapcsolatrendszer építésének lehetősége
  • Flexibilis hibrid munkavégzés (a betanulási időszakot követően)
  • Azonnali munkakezdés
  • Heti 40 óra, rugalmas munkaidő
  • Munkavégzés kis létszámú csapatban, modern, open-office irodai munkakörnyezetben
  • Kiváló szakemberekből álló, támogató, fiatalos és jó hangulatú csapat
  • Teljeskörű, komplex betanulási folyamat, szakmai támogatás

Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Lajos u. 74-76.

Munkaidő: Törzsidő 9-17:00 között, rugalmas munkaidő

Company: BECK AND PARTNERS Ltd

Vacancy Type: Full Time

Job Location: Budapest, Hungary

Application Deadline: N/A

jobsrytr.com