SALES DIRECTOR in ROYAL COMFORT Praga, Praga, Chequia

Full Time

Website ROYAL COMFORT

This work as a career listing is about ROYAL COMFORT in Praga, Praga, Chequia 2022 exclusively on jobsrytr.com

Royal Comfort je česká společnost specializující se na výrobu a prodej luxusních matrací a postelových základen. V portfoliu společnosti mimo hlavní lokální výrobce prodáváme exkluzivně i americkou značku King Koil a Serta. Jedinečnosti a luxusu našich postelí odpovídá i kvalita a rozsah našich služeb. Postupně stále přidáváme a doplňujeme sortiment i o menší produkty, abychom uspokojili i ty nejnáročnější klienty a jejich potřeby. Royal Comfort představuje vysokou úroveň kvality zpracování produktů a servisu.

Nástup – ihned

Požadavky – min. SŠ vzdělání, znalost AJ umožňující vedení schůzek, minimálně 5 let praxe v obchodní branži, cílevědomost, tah na bránu, skvělé komunikační schopnosti, vztah k designu a architektuře.

Plat –100 až 150 tis. Kč včetně výkonnostních odměn (dle seniority a zkušeností), služební vůz, mobil, NB.

Možný majetkový vstup 10–25 % společnosti od začátku spolupráce anebo později.

Kvalifikace:

  • min. SŠ vzdělání – obchod, administrativa, prodej, nábytek/interiéry
  • praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky (nejlépe v prémiovém segmentu)
  • jazyková vybavenost – plynně ČJ a AJ v úrovni pro vedení jednání
  • schopnost samostatně pracovat a řešit problémy přicházet s nápady
  • vynikající dovednosti v oblasti služeb zákazníkům
  • příjemné vystupování, skvělá otevřená komunikace, silná orientace na zákazníka
  • schopnost zvládnout různorodé úkoly, stanovit priority a dodržet termíny
  • silné mezilidské a komunikační dovednosti
  • práce s PC (Word, Excel, Outlook)
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Popis pozice

Obchodní činnost

  • řízení malého týmu 5 lidí
  • vyhledávání obchodních příležitostí
  • reprezentace firmy
  • vytipování strategických projektů a korporátních zakázek vhodných pro firmy skupiny, otevírání dveří a vyjednávání vstupních podmínek pro účast v tendrech – ve spolupráci s akcionáři
  • aktivní budování kontaktů na nejvyšší úrovni (architekti, developeři, realitní společnosti, stavební firmy, veřejná správa, byznys leaders, opinion leaders atd.) – ve spolupráci s jednotlivými CEO a BDM
  • vedení společných obchodních porad skupiny (koordinace, konzultace, určování strategie zakázek, obchodně technické podmínky atp.)
  • podpora jednání s klíčovými dodavateli, zahraničními i tuzemskými partnery
  • účast na veletrzích, akcích dodavatelů
  • zodpovědnost a dohled nad efektivním marketingovém propojení

Obecný management

  • komplexní (spolu)zodpovědnost za celkové prodejní výsledky firmy
  • efektivní a motivační vedení týmu
  • vedení klíčových obchodních jednání v rámci existujících prodejních kanálů
  • vyhledávání všech možných účinných synergií v rámci činnosti firem skupiny
  • reporting a jednání za skupinu s akcionáři
  • reprezentace firmy na nejvyšší úrovni

Company: ROYAL COMFORT

Vacancy Type: Full Time

Job Location: Praga, Praga, Chequia

Application Deadline: N/A

jobsrytr.com